För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Välkommen till oss på
Svets och Tillbehör

Ni hittar oss på

Koppargatan 19

271 39 YSTAD

Öppettider

Måndag till fredag

07.00 – 17.00

Org. nr.

556360-3470

Innehar F-skattebevis

 

Bankgiro

887-4257 

Telefon

0411 - 55 36 00

 

E-post

order@svetsochtillbehor.se

 

 Åke Sahlin Åke Sahlin

 Säljare

 0411 - 55 36 10

 0708 - 56 66 16

 ake@svetsochtillbehor.se

   Johan Sjöström Johan Sjöström

 Säljare

 0411 - 55 36 07

 johan@svetsochtillbehor.se

   Dick Jönsson Dick Jönsson

 Säljare

 0411 - 55 36 13

 0709 - 77 00 27

 dick@svetsochtillbehor.se

 
 Peter Rohlin Peter Rohlin

 Säljare

 0411 - 55 36 19

 0708 - 90 20 28

 peter@svetsochtillbehor.se

  Anja Karlsson Anja Karlsson

 Ekonomi

 0411 - 55 36 15

 0702 - 44 07 99

 anja@svetsochtillbehor.se

  Annica Hansson Annica Hansson

 Ekonomi

 0411 - 55 36 16

 annica@svetsochtillbehor.se

 
Alexander Stenberg Alexander Stenberg

 Marknad / e-handel

 0411 - 55 36 12

 alexander@svetsochtillbehor.se

   Lars Lindström Lars Lindström

 Inköp

 0411 - 55 36 18

 0708 - 16 24 34

 lars@svetsochtillbehor.se

   Eve Palm Eve Palm

 Inköp

 0411 - 55 36 14

 0705 - 47 52 37

 eve@svetsochtillbehor.se

 
 Bertil Lundström Bertil Lundström

 Lager

 0411 - 55 36 11

 0708 - 10 11 79

 lager@svetsochtillbehor.se

  Daniel Daniel Sunde

 Lager

 0411 - 55 36 11

 0708 - 21 81 08

 lager@svetsochtillbehor.se

  Johannes Olsson Johannes Olsson

 Transportansvarig

 0411 - 55 36 11

 0768 - 84 16 41

 lager@svetsochtillbehor.se

 
Per Pettersson Per Pettersson

 Serviceverkstad

 0411 - 55 36 08

 0708 - 90 48 86

 per@svetsochtillbehor.se

  Roland Nilsson Roland Nilsson

 Serviceverkstad

 0411 - 55 36 17

 0708 - 39 83 10

 roland@svetsochtillbehor.se

  Daniel Vilhelmsson Daniel Vilhelmsson

 Servicetekniker verktygsmaskiner

 0725 - 06 19 91

 daniel@svetsochtillbehor.se

 
Fredrik Nilsson Fredrik Nilsson

 Servicetekniker verktygsmaskiner

 0725 - 06 19 90

 fredrik@svetsochtillbehor.se

           

 

Start > Kontakt
Meny
Annonser
0 Produkter
Totalt 0 SEK
Priser exkl. moms